נווה עופרים

בינוי והנדסה • מערכות אלקרטו-מכניות • אחזקה

בינוי והנדסה

בינוי והנדסה

נווה עופרים מציעה ללקוחותיה את האפשרות לבנות בשיטת הבנייה המתועשת. שיטה זו מושתתת על ייצור סדרתי של רכיבי המבנה באתר הבנייה עצמו, כחלק בלתי נפרד משלב בניית השלד.

התוצאה – בנייה מהירה יותר המאפשרת הקמה של מבנים מורכבים בתוך זמן קצר – מבלי להתפשר על איכותם.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת שירותי בנייה מתועשת מהמומחים בתחום – צרו קשר עוד היום עם נווה עופרים ונשמח לעמוד לשירותכם. 

 למה דווקא בנייה מתועשת?

 משום ששיטת בנייה זו טומנת בחובה יתרונות רבים:

 • קיצור תהליך הבנייה – בעוד השיטה המסורתית של בנייה טרומית מאפשרת הקמה של מבנה בתוך זמן ארוך יחסית, שיטה זו מאפשרת את הקמתו בשליש הזמן שנדרש להקמת מבנה בשיטה המסורתית.
 • הוזלת עלויות – בזכות קיצור משך הבנייה צוות העובדים עובד פחות ימים ולכן ניתן להוזיל בצורה משמעותית את עלויות הבנייה.
 • בנייה "נקייה" – שיטת בנייה זו מתבססת על ייצור של תבניות ולא של בלוקים. בזכות העובדה שחלקי המבנה מיוצרים במפעל החברה ומובאים אל אתר הלקוח, הרי שכמות הפסולת הנוצרת במהלך העבודות הינה קטנה ביותר עד אפסית. הדבר תורם מאוד לאיכות הסביבה ומכניס את הבנייה המתועשת לקטגוריה של "בנייה ירוקה".
 • השמיים הם הגבול – בנייה מתועשת מאפשרת לבנות סוגים שונים ורבים של מבנים, ואינה מחייבת בנייה ב"שטנץ" מסוים. בשיטה זו ניתן להקים גם מבנים גבוהים ומורכבים במיוחד, וכיום אף ניתן לייצר בעזרתה אלמנטים שונים לבניינים ואפילו לתשתיות ולגשרים. בזכות העובדה שהייצור מתבצע במפעלי חברת הבנייה ולא באתר עצמו, ניתן גם לייצר צורות גיאומטריות שונות ומורכבות ולהקים מבנים מיוחדים במינם.
 • מקצועיות בשטח – בגלל המורכבות שבכל זאת קיימת בשיטת הבנייה המתועשת ואשר מחייבת התמקצעות בתחום, הרי שבחירה בשיטה זו מבטיחה לכם שאתם עובדים עם חברה מקצועית שתוכל לספק תוצאות מדויקות בשטח.

קבלן שיפוצים נווה עופרים הינה חברה רשומה ברשם הקבלנים תחת הקטגוריה קבלני שיפוצים. החברה מבצעת את כל עבודות השיפוצים תוך שימוש בציוד ובחומרים האיכותיים והמתקדמים ביותר, ומתן אחריות מלאה לכל לקוח – על כל עבודה.

כדי להפוך את הדירה שברשותכם לבית החלומות שלכם, אתם צריכים קבלן שיפוצים שידע ליישם בשטח את החלומות ואת הרעיונות בהם אתם חפצים.

נווה עופרים מתמחה בהגשמת חלומות בכל הקשור בעיצוב דירות, והיא מספקת שירותי בנייה ושיפוץ של דירות ובתי יוקרה – ברמה הגבוהה ביותר.

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית מקבלן שיפוצים שמחויב למקצועיות ולעמידה בלוחות הזמנים חייגו עכשיו נווה עופרים ונשמח לעמוד לשירותכם.

 

טיפים לבחירת קבלן שיפוצים

כאשר אתם מתכננים לבצע עבודות שיפוצים בדירה, בבית או בבית העסק, אתם בוודאי רוצים שאת העבודה יבצעו אנשי מקצוע מוסמכים ומנוסים. אחרי הכול, אתם מעוניינים שהתוצאות תהיינה לשביעות רצונכם המלאה, ושתוכלו ליהנות מהן לאורך זמן. לכן, חשוב מאוד לדעת איך לבחור את החברה שתספק לכם את השירות.

צוות המומחים של נווה עופרים מביא לפניכם את המדריך המלא לבחירה נכונה של קבלן שיפוצים, שיסייע לכם לבצע את הבחירה המושלמת עבורכם:

 • עבודה מול קבלן שיפוצים מורשה – בתחום זה, כמו בתחומים רבים אחרים, יש הרבה מאוד אנשים שמתחזים לאנשי מקצוע, אולם בפועל אין להם כל הכשרה מקצועית לביצוע עבודות שיפוצים. כשאיש מקצוע מראה לכם רישיון תקף של קבלן שיפוצים, אתם יכולים להיות בטוחים שעומד לפניכם איש מקצוע, שיעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר, תוך שימוש בחומרים שעומדים בכל התקנים המחמירים.
 • תוצאות בשטח – אין כמו מראה עיניים כדי לדעת אם אתם אוהבים את סגנון העבודה של הקבלן. בקשו לראות עבודות שיפוצים שבוצעו על ידי החברה ו/או על ידי קבלני המשנה שהיא מעסיקה, ורק אם אתם אוהבים את מה שאתם רואים, כולל הגימורים והפרטים הקטנים – המשיכו בבדיקה.
 • תקינות המערכות – חשוב לוודא שכל המערכות שהתקינו הקבלן או מי מטעמו, כגון צנרת, ברזים, מערכות השקיה בגינה, תריסים, כלים סניטריים וכד' – פועלות באופן תקין. מדובר במבחן חשוב המהווה מדד לאיכות העבודה.
 • עמידה בלוחות הזמנים – חשוב שתוודאו שמדובר בקבלן שיפוצים אמין, אשר עושה כל מה שתלוי בו על מנת לעמוד בלוח הזמנים שנקבע מראש. אחרי הכול, אתם רוצים להמשיך בשגרת החיים וצריכים לדעת מתי יסתיימו העבודות, ואם תהיה חריגה מהתאריך שנקבע – הדבר יפגע מאוד בהתנהלות המתוכננת שלכם. לכן, יש לעמוד כעל כך שבהסכם העבודה יהיה סעיף שמפרט את כל שלבי העבודה, כולל ציון של מועד הסיום של כל שלב ושלב.
 • הצעת מחיר מפורטת – הצעת המחיר שתקבלו מקבלן השיפוצים צריכה להיות מפורטת מאוד, ולכלול ציון של מחיר עבור כל אחת מהעבודות המתוכננות. חשוב לוודא שבהצעה מצוין בדיוק מהו המחיר של כל יחידת מידה או מוצר (מחיר למ"ר פרוק, מחיר של כל נקודת חשמל ועוד*, על מנת שיהיה לכם ברור לגמרי על מה אתם משלמים – וכמה.

מחפשים קבלן שיפוצים? נווה עופרים לשירותכם

אנחנו בנווה עופרים מאמינים, שבכל הקשור לתכנון ולעיצוב של בית או של דירה – כל חלום ניתן להגשים. אבל, על מנת לעשות זאת, נדרש קבלן שיש לו לא רק תעודת מקצוע ושפע של ניסיון, אלא גם הרבה מעוף, יצירתיות וחזון. לכן, השירות שלנו ניתן על ידי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, שלפני הידע המקצועי המעשי שלהם בתחומי התכנון, האדריכלות והעיצוב, יש להם יכולת להקשיב לכל חלום ולדעת לספק את הפתרון היצירתי המתאים והנכון.

כקבלני שיפוצים מוכרים, חברתנו מבצעת את כל עבודות השיפוץ תוך התחייבות לביצוע עבודות בסטנדרטים הגבוהים ביותר. בנוסף, אנו מחויבים לספק לכל לקוח שירות מ-א' ועד ת', הכולל תכנון מוקדם, ביצוע מושלם והתחייבות לשביעות הרצון המלאה שלכם.

עבודות גמר מכל הסוגים:

 • ריצוף – בכל סוגי האריחים.
 • גבס – נישות, מזנונים, תקרות וכד'.
 • עבודות טיח – המבטיחות את הישארותו לאורך זמן.
 • חיפוי קירות – באבנים ייחודיות המוסיפות אווירה של יוקרה.
 • הקמת תקרות וקירות אקוסטיים – למניעת כניסת קולות ורעשים אל החלל.
 • חיפוי קרמיקה – חיפוי קירות המטבח וחדרי הרחצה באריחי הקרמיקה שאתם בוחרים.
 • עבודות חשמל – יצירת נקודות חשמל, התקנת מתגים, התקנת גופי תאורה, הקמת תאורת גן וכד'.
 • עבודות אינסטלציה – התקנה, תיקון והחלפה של צנרת, התקנת כלים סניטריים, התקנת מקלחונים וכד'.
 

כל העבודות מתבצעות על ידי אנשי מקצוע מומחים בתחומם – באחריות מלאה.

אנו כאן לשירותכם